| anonim_4396 a întrebat:

Am o gantera mai veche pe acasă și una din greutăți rămâne blocată pe filetul ăla, pe ambele părți, restul merg, oare as putea sa o fac cu o pila sau ce soluții ar fi?

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Foarte probabil ca s-a spart filetul din greutatea aia din cauza ca a fost trantita de pamant... nu prea ai ce sa ii faci

| FreddieM a răspuns:

Da pe filet cu spray deblocant tip wd40, freaca bine cu o perie de sarma apoi iar spray. Rezultate pozitive garantate.