| a0u1 a întrebat:

Am o intrebare, acum 1 an fumam de rupem, iar după m-am lăsat iar alaltăieri am fumat cam până azi 1 pachet de țigări în total, dacă mă las acum și nu mai fumez niciodată mă afectează la performañtele sportive? Doar 1 pachet am fumat in tot anul asta practic

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

In jur de 5-10 ani iti vor trebui ca sa iti revii dupa tutun daca ai fost fumator, daca nu ca in cazul tau 2-3 ani iti vor trebui sa atingi forma perfecta din punct de vedere fizic.