| mihailor a întrebat:

cei care stiu fotbal.rapid si dinamo merita sa ajunga in liga a doua sau a treia?

Răspuns Câştigător
| ClaudiUBoXer a răspuns:

Sunt Stelist dar nu cred ca Dinamo si Rapid Merita sa retrogradeze mai ales ca in ultimul timp sau ocupat de promovarea tinerilor si este foarte important pentru Romania

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Tu sigur nu stii fotbal, daca ai pus asa o intrebare.

| mihailor explică (pentru anonim_4396):

Eu stiu dar am pus intrebarea asta pentru ca sunt rapidist si nu imi convine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rapidul nu, Dinamo şi CFR-ul ar merita să-şi petreacă măcar o ediţie de campionat în liga a 2-a.

| andru10best a răspuns:

Categoric NU.

| dudu13 a răspuns:

Nu merita. De unde ti-a venit asta? Rapid si Dinamo sunt doua echipe cu traditie in Romania, nu cred ca o sa retrogradeze vreodata. Bafta!

| Ironicnαme a răspuns:

Nu merită... (Deşi ai fi putut singur să te gândeşti la întrebare înainte s-o postezi)

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

Sunt stelist dar nu as vrea sa retrogradeze dinamo sau rapid, cu toate ca nu maisunt ce au fost o data dar poate isi vor reveni,,, deocamdata sunt echipe ce nu stiu cum fac dar reusesc cate un sezon bun si dupa se bate la retrogradare, otelu, si care au mai fost, asa se va intampla sezonul viitor si cu astra, panduri, echipele ce au valoare isi mentin forma in fiecare sezon, un ex este steaua, nu a luat campionatul pana acum dar a fost acolo pe podium

| robyD a răspuns:

Ce intrebare stupidalaughing