| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: Daca fac cate 150 de flotari zilnic timp de o luna se vor vedea rezultatele? (Biceps,triceps,abs, chest)

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cel mai bine e sa cresti numarul, nu sa faci constant la fel pentru ca in acest fel corpul se obisnuieste cu efortul si faci aproape degeaba. Adauga cate 10-15 zilnic. Si da, se vor vedea rezultate in vreo 2 luni sa zic.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Adry05):

Apuca-te de altceva, nu de sport laughing.

| DovleacTurbat a răspuns:

rolling on the floor. Ce treaba au flotarile cu bicepsul, abdomenul?
De ce ai face zilnic? Muschii au nevoie de odihna pentru recuperare si dezvoltare. Sa vorbim si de mancare? Ca fara ea nu faci nimic? Probabil esti mic, mai asteapta sa mai cresti, documenteaza-te mai bine.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Corpul se obisnuieste nu doar cu numarul exercitiilor efectuate, ci si cu ele in sine. Adica doar flotari nu ajunge, variaza cu alte exercitii si creste treptat numarul si durata lor. Pentru abdomen doar flotari este mult prea putin.
Nu uita de alimentatie, hidratare corespunzatoare si odihna.

| lovecats123 a răspuns:

Nu...Fă 1500