| Andreidascalu26 a întrebat:

Am o intrebare daca sunt inalt pot sa fac flotari? Flotarile inalta?

6 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Dezvolta musculatura dar nu te inalta

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poti!
Flotarile iti dezvolta musculatura, nu-ti rupe oasele si nici nu ajuta la cresterea in inaltime.

| siriusblack98 a răspuns:

Ce treaba ar avea asa dupa tine inaltimea cu flotarile? Cum sa te inalte flotarile?! Crezi ca iti cresc tibiile facand flotari?!

Răspuns utilizator avertizat
| oz_1736 a răspuns (pentru AngelErmin):

Nu era vorba despre diferenta dintre masa musculara si efectele flotarilor. I-am raspuns ca flotarile nu il inalta

| Reghqen a răspuns:

De unde ai scos-o pe asta? laughing
Flotările le poate face oricine, indiferent dacă acea persoană este înaltă sau scundă.
Flotările nu înalță, dar e posibil că o să îți indrepte puțin postura dacă o ai incorectă, atâta tot!
Fă și abdomene, și ele îndreaptă postura!