| pacificrim123 a întrebat:

Am o intrebare la sala pot face antrenamente cu toate aparatele adica toate exercitiile sa lucrez toti muschi din corp intr-o zi?

Răspuns Câştigător
| uptowngirl a răspuns:

Salut. Da, poti sa faci ce vrei la sala. Ideal ar fi sa iti iei un antrenor pesonal - daca nu ai posibilitatea aceasta, sa cauti un plan pe net (lowe - upper body - core + cardio) si sa te tii de el minim o luna. Vei avea o surpriza placuta happy

1 răspuns:
| cristiww a răspuns:

Da, se numeste full body, cauta detalii pe net, este foarte foarte bun