| paulpaul25 a întrebat:

Am o intrebare legata de pariurile sportive. La un bilet sa zicem pe sistemul 6/13, daca la mine din cele 13 meciuri, respectiv 13 pronosticuri, indiferent de care sunt acestea 6 sunt corecte inseamna ca biletul este castigator?

Daca nu e asa va rog sa ma lamuriti daca se poate. Multumesc, ofer Funda, celui mai cuprinzator raspuns.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca nu pui niciun meci in baza (punand in baza inseamna ca trebuie sa-ti iasa neaparat), atunci la 6 meciuri castigatoare din 13, vei lua castigul minim de pe bilet. Totusi, ca sa ai un sistem cat de cat ok 6/13 ti-ar trebui cote de peste 3 si o miza decenta.