| Etro a întrebat:

Am o întrebare legată de sport. De ce de cate ori ma apuc de făcut exerciții a doua zi începe sa ma doară picioarele mainile și în jurul burții? Am descarcat o aplicatie de facut exerciții pentru slăbit și am pățit asta acum un an. Acum m-am apucat din nou de ieri iar azi am dureri. E legat de musculatura?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E febră musculară, da laughing

| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca faci rar exercitii. Faci febra musculara. Fă zilnic si ai sa vezi ca nu vei mai avea dureri musculare.

| Cksihja a răspuns:

Febră musculară, dacă te forțezi stai la pat. Pune accent pe încălzire și ia-o ușor.

| User23434 a răspuns:

Faci încălzire? Dacă da, încearcă una cât mai complexa si mai de durata. Dacă nu, trebuie sa te apuci.