| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare mai ciudata. Cam ce inaltime ar trebui sa aiba fetele ca să li se spuna minion? laughing) Sunt și eu scunda și nu-mi prea place deși foarte multa lume ma face adorabila.

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Tine minte: Esențele tari se păstrează în sticluțe scurte.

Cam de la 1, 55 in jos începe sarada, însă oricum nu poți schimba nimic, decât omorându-ți picioarele cu tocuri înalte, și nu-i o soluție de urmat, fiindcă... (Aici las liber... O sa vezi tu când te apropii de 60 de ani ce "fericiri" aduc tocurile).

Contează sufletul, personalitatea, și toate celelalte trăsături sau calități,
dacă ai doi metri insa. si ești o scorpie vanitoasa, țâfnoasă, negativista, cu mintea goala și ce crede ca totul i se cuvine, nu cred ca vei ajunge prea departe.

Contează sa fii OM cu tine și cu ceilalți, indiferent dacă vezi lumea de jos sau de sus (la propriu).

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la 155 cm in jos.

| Drimmero a răspuns:

Fetele scunde sunt cele mai atractive, mie asa mi se par cel putin. Prefer o minioana mai repede decat o girafa.

| NLS a răspuns:

Dacă poți, ai timp și resursele necesare, și nu suferi de vreo boala cronica ce nu recomanda efortul, apucă-te de volei sau înot.
Acestea sunt singurele modalități prin care întreaga structura osoasa se mai poate întinde puțin.
Nu te gândi ca devii "girafă", însă dacă te ții de treaba, posibil sa te mai înalți cu vreo 2-3 cm.

| Pinkvanilla9 a răspuns (pentru NLS):

Am 15 ani și încă 3 cm as vrea, dar nu cred ca la vârsta asta mai am șanse.

| Morbius a răspuns (pentru Pinkvanilla9):

Si eu as vrea inca 3cm laughing)), dar nu cred ca mai creste sad

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Normal ca esti adorabila, n-are de ce sa nu-ti placa inaltimea ta.

| danbnz a răspuns:

Sub 1.60 m esti "pitica".

| Morbius a răspuns:

1,55m laughing) Lol. ti se pot face multe la inaltimea asta

| Pinkvanilla9 a răspuns (pentru Morbius):

Mă faci să radlaughing))))))

| Roxana2133 a răspuns:

1,55 laughing