| Ionel221 a întrebat:

Am o nelamurire. nu stiu de ce. dar cand ma antrenez, mana stanga adica antebratul stang e mai plin cu vene, iar dreptul nu prea si simt ca trag mai greu cu dreapta dar le fac pe toate repetarile, iar cu stanga le fac repede dar la ultimile obosesc si.
Cum fac sa mi se vada venele ca la mana stanga.
Adica la mana dreapta mi se vad nu stiu in spatele antebratului sunt venele iar la stanga is in fata laughing
Cam complicat. puteti sa ma ajutati?
xD

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VolleyballSpiker a răspuns:

Si la mine se intampla la fel. Stanga mi se pare putin mai dezvoltata dar eu sunt dreptaci! thinking