| DeVoe a întrebat:

Am o pereche de adidași care îmi alunecă în sală când joc fotbal, cunoașteți vreo metodă să nu mai alunece?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca sa lipesti pe talpi cateva benzi de leucoplast.

| DeVoe explică (pentru Ioandelasal):

O să încerc, multumesc de sfat

| Fulgerr1123 a răspuns:

Daca îți alunecă înseamnă că nu sunt buni pentru sala. Daca ști că ai meciuri săptămânal îți cumperi adidași de sala. Și eu joc fotbal dar pe sintetic și folosesc adidași special de sintetic, dacă mă duc cu alți adidași și eu alunec. poti sa i găsești și ieftin in unele locuri dar trebuie să cauți.

| DeVoe explică (pentru Fulgerr1123):

Fac câteva antrenamente în sală și am acesti adidași care alunecă, dar poate aflu metode să nu mai alunece până îmi i-au alți