| Sorin31 a întrebat:

Am o problema care ma roade de mult timp..Nu o suport si vreau sa imi treaca odata..Pai, dupa ce fac efort fizic, vad incetosat cu ochii si nu pot sa ma orientez, trebuie sa stau cateva minute jos ca sa imi revina vederea, apoi iar fac efort mult si iar nu vad.E enervanta rau, sunt o persoana care iubeste sportul, dar nu il pot practica din cauza asta. Va rog, dau orice detaliu pe care mi-l cereti, poate stiti voi.
Va rog, lamuriti-ma.

Răspuns Câştigător
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Sal, aici nu prea tine treaba cu sfaturile si presupusul, eu zic sa te duci fuguta la doctor pentru ca nu este deloc normal sa patesti asa ceva, iar simptomul asta poate duce de la oftalmologie pana la neurologie
Multa santate iti doresc

Deci nu mai sta si du-te la doctor!

2 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Sigur respiri corect? Oftalmologie pentru consult sa n-ai ceva cu retina sau eu stiu.

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Da, trebuie să mergi la doctor. Nu lăsa lucrurile așa și nu mai aștepta. Cu cât mai repede mergi, cu atât vei afla ce se întâmplă. Câteodată nu e suficient nici măcar să te vadă un singur medic.
Deci spune-le părinților tăî și du-te! Sănătate!