| adrianpetrican a întrebat:

Am pus 10 evenimente la pariuri pe cornere. Am auzit ca am sanse sa castig! Cum pot sa castig pe cornere?

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tot nu te lasi de prostiiile acestea? Cauta ti nene servici lasa jocurile de noroc ca daca era asa toti eram miliardari, dar nu cxîstigă decat casele de pariuri de la fraierii care pun botul si arunca banii pe geam ca doar doar voor cîstiga la sfîntu asteaptă.

| johnnny123 a răspuns:

Tu mai întâi plasezi pariul, și apoi întrebi cum poți să câștigi?

Ești mană cerească pentru casele de pariuri. Ești exact genul de om pe spinarea căruia alții se îmbogățesc.

| adrianpetrican explică (pentru johnnny123):

*** maica ta azi si maine!

| adrianpetrican explică (pentru johnnny123):

Sa te ****

| FilipSorin a răspuns:

Sfatul meu este sa te lasi, e cam un drog si mai rau iti face, o sa ajungi la sărăcie si nu o sa fie bine deloc

| adrianpetrican explică:

Eu imi platesc un popă sa imi faca niste rugaciuni sa na binevinteze Dumbezeu sa castig un bilet de 10bevenimebte, dar numai pe cornere!

| adrianpetrican explică:

O rugaciune pentru castigarea acestui bilet de 10 evenimente!

| adrianpetrican explică:

Iar am pierdut biletul la pariuri! ajuta-ma te rog sa numai pierd! ce pot face? Mi-a dat corner in ultimul mionut! Pot anula acel corner?

| adrianpetrican explică:

Incep un maraton nou de 10 evenimente la pariuri

| adrianpetrican explică:

Am inceput un m, araton nou de 10 evenimente la pariuri pe cornere! Doamne da-mi castig!

Răspuns utilizator avertizat
| MIRCEA9989 a răspuns:

Nu prea stai bine pe logică

| adrianpetrican explică (pentru MIRCEA9989):

Eu stau bine pe logica! Chiar am sanse sa castig pe cornere zic eu!