| anonim_4396 a întrebat:

Am pus cota la meciul Lituania-Romania ca va castiga Romania ambele reprize. Meciul s-a terminat cu 2-1 pentru Romania.
Azi am fost cu biletul si mi l-a dat necastigator, au avut dreptate cei de la pariuri sau este o manevra?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai pariat ca Romania castiga ambele reprize atunci au dreptate cei de la pariuri, avand in vedere ca Romania a castigat prima repriza cu 1-0 dar in a doua scorul a fost egal, respectiv 1-1.

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da; în repriza a doua scorul a fost egal (1 - 1).

| Drimmero a răspuns:

Nu este nicio manvera, ti-a iesit doar pentru prima repriza, in a 2-a s-a terminat 1-1, deci biletul este cu rosu. Mancai o paine buna daca luai GG.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

E aiurea rau daca de abia putem sa batem o tara ca lituania ..am pus eu gresit prognosticul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puteai lua 2 pauza/ 2 final.
dacă ai luat dublă victorie (câștiga ambele reprize) n-a ieșit.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da mam grabit cu prognosticul ...acum stiu cum stau lucrurile

| Vali215 a răspuns:

Ar trebui sa ti-l dea castigator. In prima repriza a fost 1-0 pentru Romania si in a doua 2-1.

| Holiday a răspuns (pentru Vali215):

In a doua repriza nu a fost 2-1 pentru Romania. A fost 1-1. Strict repriza a 2-a. E diferenta intre "pauza/final" si "echipa X castiga ambele reprize". Deci biletul e necastigator.

| Vali215 a răspuns (pentru Holiday):

Ah, asa este. Am uitat laughing Se cunoaste ca nu am mai bagat de ceva vreme.

| Vali215 a răspuns:

Au dreptate cei care ti-au zis ca biletul este necastigator. Scuze pentru raspunsul eronat, a trecut ceva vreme de cand nu am mai facut un bilet. laughing