| David_Alex_1993_o6Hw a întrebat:

Am pus un bilet la casa pariurilor 12 meciuri cote micute (1x,12,2x) biletul castigator dar la 10 din 12 a bagat cota 1 cand l-am verificat! Cum se poate asa ceva asa e la orice agentie sau doar la casa pariurilor e bataie de joc? Cod bilet 02036R70000951011

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Codul nu merge, esti sigur ca l-ai scris bine? Probabil te-as putea lamuri, dar nu vad biletul. Spune aici meciurile.

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Bine ca pui codul biletului, dar nu spui la ce agentie ai fost

| David_Alex_1993_o6Hw explică:

Am fost acolo au spus ca nici ei nu stiu ce s-a intamplat. Niste zdrente! Mersi oricum! Vezi ca merge codu