| AvalohAlyn a întrebat:

Am șanse să slăbesc cu abdomene? Sau macar sa fiu in forma făcând mișcare și abdomenele să mă ajute la sanatate?(că bănuiesc că e tot mișcare)
Voi faceți?
Care ar trebui sa fac per zi? Am un aparat simplu de abdomene și mi-e cel mai ușor să fac asta după ce bicicleta mea cardio are probleme momentan.E considerat benefic pentru organism și mișcarea care consta din abdomene?

1 răspuns:
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Nu prea slabesti doar din abdomene. Ajuta intr-un fel evident pentru ca e miscare dar cel mai bun lucru e sa alergi. Lasa bicicleta cardio, du te afara si alearga. Mult spor. Ca sa fie si mai eficient, schimba intensitatea alergarii. Alearga incet, consistent, dupa incearca sa alergi din ce in ce mai repede. Ideea e sa alergi ca sa slabesti, si super important e si alimentatia. Mananca mai sanatos si mai putine prostii