| GTudor1999 a întrebat:

Am si eu o intrebare
Am 17 ani si sunt interesat sa ma inscriu la o echipa de fotbal amatori dupa ce fac 18 ani
Are cineva vreo idee daca as putea sa fac asta chiar daca nu am fost la scoli/academii de fotbal in trecut?
Mi-a fost recomandat cand aveam 14 ani sa ma inscriu la o scoala de fotbal dar nu am primit aprobare din partea parintilor si m-am gandit sa incerc cand am 18 ani
Echipa ar fi de preferat sa fie din Targoviste sau Bucuresti
Si cum te inscrii? E o selectie? E nevoie sa ai recomandari din partea altor scoli/academii? Si as fi interesat de un post de portar
Multumesc anticipat celor care vor raspunde

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cauta echipe din localitatea ta sau din apropiere si te duci sa dai proba de oc. Daca esti talentat si dispus la munca probabil iti vei gasi o echipa de amatori.