| Olaru_Marius_1994 a întrebat:

Am si eu o intrebare daca ai intre 14-17 ani si te apuci de sala ai sanse sa ramai scund?( Ma tot contrazic cu un prieten )

Răspuns Câştigător
| Fastmanx21 a răspuns:

Daca ai deja 1, 73-1, 80 sau peste, nu-ti fa probleme tongue

6 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

E doar un mit, o minciuna raspandita doar de cei care nu fac sala, nonlifteri

| matrix100 a răspuns:

Da

| Cosmin86 a răspuns (pentru matrix100):

Serios? "da"?

Alt copil mic care isi da cu parerea...

| PrunaPătrată a răspuns:

Eu am inteles ca daca ridici deasupra capului ( pentru umeri ) risti sa ramai scund, daca faci la presa pentru picioare si daca faci genoflexiuni cu haltera la ceafa tot asa.Totusi parerea mea ca nu e adevarat, eu am aproape 13 ani si 1, 60, fac sala de 3 luni, nu fac totusi pentru umeri, la presa si genoflexiuni, dar ai exemplu pe Cosmin86 de pe site, care ti-a si raspuns la intrebare, el la 16 ani a facut genoflexiuni cu haltera cu greutati mari si nu a ramas scund, pentru mine sunt doar mituri si daca m-as apuca de maine sa includ si aceste exercitii in program nu s-ar intampla nimic rau, dar totusi mai astept putin sa ma mai intalt, pentru orice eventualitate.

| dhgrufgyrjk a răspuns:

Dinpotriva te faci mai mare

| GDA a răspuns:

Depinde de exercitiile pe care le faci...recomandat este sa faci exercitii sub supravegherea unui instructor!
Funda?