| EchkhardHN a întrebat:

de ce Real Madrid e campioana Europei in acest moment si nu Barcelona? Credeti ca e mana Generalului Franco Francisco? Ofer fundita
Vorbeam pe digi cu unu Bauman, fan al ciumei fotbalului si zicea ca e mana lui Franco.

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Esti nebun de legat,, mai baga o fisa!

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da, e clar mana lui Franco. Pe langa razboiul civil pe care l-a provocat in Spania, pe langa negocierile cu Churchill si Hitler si pe langa stradania sa de a pastra Spania neutra in Al Doilea Razboi Mondial, s-a ocupat si ca Real Madrid sa fie campioana Europei in 2016 si nu Barcelona.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Hai sa fim seriosi, F.Franco a decedat in 1975.
Real Madrid este campiona Europei fiindca a castigat Liga Campionilor iar Barcelona nu s-a calificat nici macar in finala, a pierdut in sferturile de finala cu Atletico Madrid.