| Andrei143 a întrebat:

Am suferit un accident si din pacate am fost operat la femur si am bazinul fisurat, nu ma pot misca de pe o parte pe alta pentru ca am dureri mari, si stau de 2 saptamani intins in pat.
Întrebare: Ce exercitii pot face pt recuperare?

1 răspuns:
| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Andrei cred ca cel mai bine ai intreba un doctor sau ai cauta pe un site de specialitate. Problema ta ne depaseste si nu cred ca ai vrea o informatie eronata care ti-ar putea face mai mult rau decat bine. Bafta si insanatosire grabnica