| Calinescu1720 a întrebat:

Am trimis un pariu din greseala, mi s-a pariat 1000 de lei din greseala pe rezultat final 3-0. Nu am vrut asta, am facut o poza imediat pe moment ca sa le arat pariul ca nu am vrut să-l plasez, se poate sa-mi primesc banii inapoi?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce anume nu poti sa-ti primesti?
Ca intrebarea ta este neterminata
Nu am inteles cum ai trimis din greseala... cui? Si cine a pariat in locul tau?
Dupa cum scrii, nu se intelege mare lucru.
Pariul a fost trimis cui?(agent, companie, cazinou, pocker online, bisnitar samd).

In orice caz, pozele nu au nici o valoare, daca operatiunea fost facuta electronic si bidul tau a fost plasat.
Daca ai castigat, ti se trimite mesaj, sa iti incasezi banii
Daca ai pierdut, esti obligat sa platesti imediat.
Acum depinde cu cine ai pariat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu o să primești, dacă ai pariat, din poză nu poți demonstra că nu ai vrut.

regis
| regis a răspuns:

De obicei poti anula un pariu cu o mica penalizare, bineinteles inainte de inceperea evenimentului pe care ai pariat.

| johnnny123 a răspuns:

laughing)) Cu siguranță cei de la casa de pariuri te vor ierta și-ți vor da banii pariați înapoi. Bănuiesc că și tu dădeai câștigul înapoi dacă din întâmplare ieșea 3-0, nu?