| Stoean_Cosmin_Iulian_1989 a întrebat:

Am un bilet cu pariu sansa, dar toate meciurile mi.au iesit. Problema este la un meci pe care eu am pariat psfx, la pauza a fost 0-0, dar in min 62 meciul a fost oprit. Ce cota primesc si cum se calculeaza in caz ca meciul primeste cota 1?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Normal ar fi sa primesti castigul intreg pentru ca pariul tau este castigator. A fost X la pauza. Asteapta sa se reia meciul daca vezi ca ai cota 1 pentru ca, acceptand, vei pierde niste bani din castig.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primești cota 1. Calculezi cât luai fără meciul ăla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exact, că acum văd că întrebasei cum se calculează. laughing
Împarți la cota care nu mai e pe bilet. (bănuiesc că undeva la 1.40-1.50)