| Andrəi a întrebat:

Am un bilet la pariuri câștigător și e sifonat, am mai avut certuri din cauza biletelor sifonate și s-a lăsat cu restricția mea în acea casa de pariuri laughing. Dacă va uitați la meciul Niculescu vs Maria îmi veți înțelege frustrarea, aveți idee cum îl pot face sa arate mai estetic și mai ok? Am încercat odată pe un bilet de 10 lei sa îl dau cu fierul de călcat și s-a întins tușul laughing)
Pe calorifer? Intr-o carte sub o greutate?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Carte presata de ceva greu.

| Goete a răspuns:

"Am mai avut certuri din cauza biletelor sifonat"
- in afara de faptul ca nu stii gramatica, se vade ca nici nu inveti din problemele pe care le-ai mai avut. Deci, le meriti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie scanat codul nu daca e șifonat...