| catalin_neagu a întrebat:

Am vazut ieri prin parc, nu era pentru prima oara, dar nu am dat importanta, 2 baieti care se plimbau cu bicicletele. Una din biciclete avea niste roti mult mai groase decat o bicicleta normala. Care e scopul acelor roti, la ce folosesc, ce e cu acea bicicleta? Ma puteti lamuri?

2 răspunsuri:
| StefanDrg a răspuns:

Se numeste fat bike si a fost conceputa pentru confort si drumuri mai lungi

| Lowkee a răspuns (pentru StefanDrg):

Nu stiu ce comfort poti avea cand pedalezi indraci, din cauza ca -- cantareste o tona. Cred ca tine mai milt de estetica