| Adryann00 a întrebat:

Ar fi bine sa ma apuc de sala? Am 14 ani, 1.75 inaltime si 65 de kg.As vrea si eu sa stiu un program saptamanal si sa mi explice despre alimentatie.Ms

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu la aceasta categorie.

| Corsi a răspuns:

In primul rand mananca un fruct in fiecate dimineata si cu un ou fiert si uneor bea lapte. Nu manca in fiecare zi ous, mananca si pateu, gem si ce mai ai tu. Fara margarina. La sala trebuie sa fie un antrenor sa iti explice sau daca nu intrebi pe unu care vezi ca arata bine eu asa am facut si acum stiu ce sa fac ce sa mananc. Dar nu recomand sa faci sala. Mai bine apuca-te de box. Mult mai sanatos. Bafta