| alinache10 a întrebat:

Ar fi bine sa ma las de karate si sa incep cu street dance? Eu as vrea street dance ca de 4 ani faceam karate every day si m-am saturat cand am fost la banchetul d la scoala am facut acolo ceva scheme (cei mai multi au ras ) dar cand am inceput cu street dance (stiam si eu ceva ) toti inpresionati pana si profa laughing)))) Ce imi ziceti?

Răspuns Câştigător
| AlissaDăăă a răspuns:

Daca esti baiat, apuca-te de street dance!batting eyelashes
Lasa karatele pentru ca in ziua de azi nimeni nu mai este impresionat de ele. Sunt bune pentru auto-aparare si atat thinking
Daca esti fata lasa karateleeeeee x_x te faci de ras cu ele, fara suparare puppy dog eyes Si nici de breakdance nu te apuca pentru ca este cam baietos thinking
Succes.
P.s: sper sa fi baiat rolling on the floor

7 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

De ce faci scheme ca sa impresionezi? Nu faci nimic decat te faci de ras Oare ai facut acest sport 4 ani fiecare zi? Daca era asa nu faceai scheme - cred ca la 4 ani nu mai avea cine sa rada de tine Este o mare minciunica la mijloc Te pup

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Eu zic sa continui cu mandoua. Karatele iti dezvolta toate calitatile fara ca tu sa iti dai seamahappy. Crede`ma eu stiu ce vorbesc, si eu practic arte martialehappy. Daca iti place street dance continua.

Daca nu iti plac karatele. mai bine lasa`te caci fara devotament.

Ramane la latitudinea ta!winking

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

@AlissaDăăă

Fata, de`ai stiii tu oh go on

| EmonicaLaura a răspuns:

Hey! Nu cred ca este bine ca ne intrebi pe noi.Ar trebui sa faci ceea ce crezi tu ca e mai bine. Daca iti place sa faci karate e bine.Nu ar trebui sa vezi ce cred ceilalti, dar daca vrei incearca street dance.Fa ce iti place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa razi de cineva care practica Karate? Si dansul e bun dar nu e prea folositor. Eu nu am dansat niciodata si nici nu o s-o fac ca e prostie. Mai bine continui karatele daca iti place daca nu e decizia ta.

| biancapisica a răspuns:

Daca ai chemare dc sa nu o faci,in fiecare zi e bine sa stii ceva nou,as vrea si eu sa stiu karate, adica cand ma enerveaza cineva, jaaap o torpila peste mecla rolling on the floor

| CookieMonster_4926 a răspuns:

Eu as alege street dance-ul dar acum depinde si de tine happy Eu cred ca ar trebui sa faci ceea ce iti place mai mult adica faci de 4 ani karate inseamna ca ti-a placut din moment ce nu te-ai last mai devreme, la fel de bine ai putea sa le faci in paralel happy