| User23434 a întrebat:

Ar fi târziu sa ma apuc de un sport de contact la aproape 16 ani?

Răspuns Câştigător
| xeum a răspuns:

Niciodata nu-i prea tarziu pentru sport, taica-miu s-a apucat de box la 19 ani si de atunci si pana acum tot il practica de placere si intretinere. Ideea ai inteles-o si tu, ideea e ca sportul te disciplineaza, intr-o masura destul de mare contribuie la dezvoltarea ta. Depinde doar de tine daca vei face performanta sau nu, campionii aia de-i devem noi si-au sacrificat timpul dedicandu-l sportului. Bafta

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

In Artele Martiale, multi se inscriu, putin sunt chemati. Daca suporti loviturile, ai talent, iti place durerea, este perfect. Varsta este ideala.

| sierra1 a răspuns:

Niciodată nu e prea târziu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Niciodată. Dacă ai oase tari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Marbea a răspuns:

Nu, oricand se poate daca ai sanatate.