| Corsi a întrebat:

Are ceva dacă alerg pt rezistenta în timpul mesei musculare? 20-30 min pe zi 2-3 zile săptămânal și 2 zile pt îmbunătățirea vitezei, afectează cu ceva antrenamentele pt masa musculara?

3 răspunsuri:
| Nomoreregretstb a răspuns:

NU, dimpotriva!

| Endo05 a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic daca mananci cum trebuie.Pur si simplu prin alergatul asta arzi niste calorii iar, carbohidratii ne ofera energie, deci ai grija la carbohidrati sa mananci cat trebuie.

| DanielHX a răspuns:

Daca ai o alimentatie corecta, poti alerga, dar nu mai mult de 30m.Si eu intr-o vreme voiam sa slabesc si am facut mult cardio, muschii mei s-au cam "micsorat" si nu am ajuns mai slab/mai definit.Deci, afecteaza daca nu ai o alimentatie corecta.Depinde si de genetica.