| PustiuD a întrebat:

Are ceva daca la antrenament fac flotari, genoflexiununi si abdomene, si cu haltera 12 repetari si inainte de toate incalzire
Fac Luni, Miercuri, Vineri si restul odihna si din nou asa normal am si pauze intre ele a cate 4 serii fiecare si cu timpul pot sa le maresc?

Răspuns Câştigător
| piticuz a răspuns:

Cu timpul poti sa le maresti happy daca vrei sa te faci mare (sa te definesti) mareste mai mult happy daca vrei sa faci masa (adica sa ai putere fa mai multe repetari) In principiu e bine ceea ce faciwinking Spor la lucru!

| PustiuD explică (pentru piticuz):

Multumesc mult tongue

| piticuz a răspuns (pentru PustiuD):

Bafta la antrenamentewinking!

8 răspunsuri:
| Margy_Nelutzu_1996 a răspuns:

Incearca sa faci in fiecare zi, si nu forta prea mult. tongue

| Cosmin86 a răspuns (pentru Margy_Nelutzu_1996):

De ce? sa progreseze mai prost?

| PustiuD explică (pentru Cosmin86):

Taci wei *** ca nu te-am intrebat nimic pe tine eu nu ma duc la sala sa ma deformez ca voi si sa raman pitic

| Cosmin86 a răspuns (pentru PustiuD):

Copil mic si redus mintal, auzi, ramai pitic de la sala rolling on the floor

P.S. : am 26 de ani, nu am cum sa raman pitic laughing

Copii mici si paraleli cu viata

| PustiuD explică (pentru Cosmin86):

Stiu asa ca tine

| Cosmin86 a răspuns (pentru PustiuD):

Hai ca esti prost, pierd vremea cu un redus mintal