| Mihai212 a întrebat:

Are Chelsea sansa sa castige campionatul anul acesta? Sau tot Manchester United, Liverpool, Man City o sa il "fure"? Dupa parerea vostra cine o sa domine campionatul in Anglia?

Răspuns Câştigător
| SoRyNeScku a răspuns:

Logic Chelsea are o sansa foarte mare fiinda a facut transferuri multe si bune vara asta! Nici City nu e de neglijat iar Liverpool e cam in scadere la fel si Aresenal! Deci United, City si Chelsea se bat la titlu anul acesta! Funda?

6 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Va fi o lupta stransa intre United,City Si Chelsea, Eu cred ca Arsenla nu le va pune probleme, poate Liverpool si Tottenham

| vladdd16 a răspuns:

1.Manchester Utd
2.Man City
3.Chelsea
4.Liverpool
5.Tottenham
6.Arsenal

| IonutGosa a răspuns:

Tin cu Liverpool de cand eram mic, iar anul asta sunt foarte increzator.Totusi cred ca city o sa castige,are lot numeros si foarte valoros, United pe 2, Liverpool pe 3 si Chelsea pe 4.

| GoguStrigoi a răspuns:

Dupa parerea mea campionatul Angliei se va termina asa:1.Man.United 2.Man.City 3.Chelsea 4.Liverpool

| Mihai212 explică:

Acum depinde, La jucatorii pe care ia luat Chelsea are sanse mari.asa zic eu

| TommyHilfiger a răspuns:

Liverpool n-are nici o sansa, tot Manchester United o sa ia titlul la pariu