| gabriella85 a întrebat:

Are cineva idee de unde pot achizitiona o pereche de ghete kangoo jumps?

5 răspunsuri:
| Dkgray a răspuns:

Http://www.kangooclub.ro/index.php?menu=despreechipa
Da un click pe ''sali fitness'' si iti va aparea o harta. Punand cursorul pe orasul in care locuiesti vor aparea si nume respectiv numere de telefon ale unor instructori de KJ.

| gabriella85 explică (pentru Dkgray):

Merg la o sala unde se practica kangoo jumps-ul dar vreau sa imi achizitionez o pereche, ce-i adevarat nu fff scumpa, ea avand pret de la 600 ron pana ala 1100 ronsad

| Dkgray a răspuns (pentru gabriella85):

Singura solutie e sa cauti second hand atunci.

| gabriella85 explică (pentru Dkgray):

La asta ma gandeam dar....nu nu stiu unde as putea gasi asa ceva.sad