| Essence_3524 a întrebat:

Are cineva indee cat costa un abonament la sala? (apropo eu sunt din pitesti daca imi puteti recomanda si o sala de fitness din pitesti) Multumesc!:*

7 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

La constanta e 65 ron san-gym, doar prima luna platesti 70

kratos
| kratos a răspuns:

Da, eu dau 80 ron in Bucuresti... Dar uite una in Pitesti http://www.liviugym.ro/contact.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poți merge la Liviu Gym (pe Banatului) sau la Bazinul Olimpic (este și acolo), iar ca preț/abonament între 70 și 100 ron.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-s din Pitesti dar la noi in Timisoara un abonament de 10 sedinte 1 ora/sedinta la bazinul acoperit pentru aqua-gim costa 250 lei. iar la doi pasi in Ungaria o zi intreaga pentru 4 persoane(2 parinti+2 copii dar trecuti de 12 ani)la sala de fitness combinat cu piscina cu apa termala costa 50 de euro(cam 12 euro de caciula)

| Brigitta a răspuns:

Cam tot asa sunt preturile si la mine in Cluj-Napoca de la 60 ron pana la... cat te tine buzunarul happy

| chocolatte a răspuns:

E una super in pitesti spre bascov "marian" stiu ca ii zice e langa un peco are tot ce ii trebuie am fost si eu acolo are si 2 instructori nusj cat este abonamentul dar sedinat era 8 lei...liviu gym nusj cum e... iar cea de la bazinul olimpic e dezastru nimic ce tine de fittnes nu merge decat aparatele pentru forta! poate au modernizat-o acum ceea ce nu cred. eu am fost acum 6 luni acolo!

| k1du a răspuns:

Este o sala pe craiovei langa universitatea de litere 25 ron 12 sedinte si 4 ron pe zi.e cea mai ieftina sala din pitesti si are aproximativ tot ce e necesar.mai este una in prundu care s-a deschis de cateva luni energy-gym:are :sauna, dusuri.etc pret 65 ron 15 sedinte antrenor personal. k1d_sharky daca mai vrei sa vb