| Craciun_Ilie_1997 a întrebat:

Are rost sa mai fac exercitii speciale care dezvolta doar abdomenul daca fac tractiuni la bara si flotari? Sunt interesat sa lucrez toti muschii din partea superioara a corpului. Imi ajuta abdomenul ca si exercitiile aparte? Mentionez ca vreau sa am un abdomen decent, nu chiar 6 pack dar macar 4 patratele amarate.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inot si tenis de camp, cat mai mult.

| Craciun_Ilie_1997 explică (pentru Bula):

Da dar referitor la cele enumerate de mine, poti sa imi raspunzi la intrebare? Am sa tin cont de sfatul tau happy