| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Are sanse reale parerea voastra echipa de fotbal RAPID BUCUREȘTI sa castige LIGA 1? Titlul în acest sezon competițional 2020- 2021!?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 90% șanse sa câștige.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru anonim_4396):

Ehhh e bataie CFR FCSB Craiova Rapid Botoșani Farul UTA

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Da, farul e un pericol iminent, ăștia o sa rupă tot ce prinde în cale când echipa se va închega, CFR rămâne totuși CFR, în campionat RUPE, cu alții se face de ras. Rapid cred ca va termina maxim pe locul 3 dacă continua asa, sau locul 2, e singura echipa care nu o luat gol, dar am un feeling ca o demolează CFR Cluj în meciurile directe, cu ăștia nu o sa le mai meargă.
Craiova e slaba chiar dacă e reghe antrenor xe mai buna Rapidul.
CFR Cluj
Farul Constanța, și Rapid București sunt cele mai bune echipe momentan, vedem mai în colo ce va fi.
CFR oricum nu are nici o șansă cu Steaua Roșie Belgrad sa întoarcă rezultatul. În Europa ne facem de ras.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru anonim_4396):

Bine măcar ca este CFR CLUJ în grupele CONFERANCE LEAGUE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Echipa mea de suflet sa rahatit pe biletul meu, aveam ultimul meci cu rapid, și am pus contra rapid, echipa de suflet, imi merit soarta crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iehova ma simt zun trădător rolling on the floor

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu, FCSB sau CFR ia,

Rapid sper să ajungă în Europa că merită

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Florin9Florin9):

Cu cine ții dintre CFR /FCSB!?

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Cu Dinamo,

deci în contextul ăsta cu CFR : ))

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Florin9Florin9):

Eu sunt Fan Înfocat FCSB!

| Iisus2002 a răspuns:

Ar avea ceva șanse dar e cam greu sa o detroneze pe CFR... oricum e greu de spus încă...mai sunt meciuri de jucat și puncte de câștigat dar podiumul are șanse să îl prindă garantat dacă joacă tot așa