| AdrianoAdi77 a întrebat:

As avea o intrebare legata de pariurile sportive. Am ales echipa Brondby ca va castiga meciul dar au marcat abia in minutul 120, a fost pentru calificarea in semi-finala, pariul l.am plasat la agentia de pariuri casa pariurilor, aveti idee daca se ia in considerare si daca am castigat?

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu meciul se ia in considerare pana in minutul 90, trebuia sa pui ca Brondby castiga in prelungiri, sau egal in timpul regulamentar.

| Losnams a răspuns:

Nu, trebuia sa castige in 90 minute, asa mi s-a intamplat si mie la un meci.

| CristianAndrei16 a răspuns:

Nu,meciul se ia in considerare pana in minutul 90

| AdrianoAdi77 explică (pentru CristianAndrei16):

Am m.ai avut problema aceasta la un meci care echipa aleasa a marcat in prelungirile dupa min 90 si a fost valid dar nu stiu nimic de acele prelungiri de 120. Multumesc!

| AdrianoAdi77 explică (pentru AdrianoAdi77):

Am fost sa verific biletul. Meciun este pierdut. Se calculeaza doar cele 90 de min