| Mirela347 a întrebat:

Aș dori sa-mi achiziţionez aparatul Fitmaxx5.Ce parere aveti despre el? Mentionez că aș vrea să slabesc.

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Nu-si merita pretul.E doar o jucarie inutila facuta sa ia banii la creduli.Ca sa slabesti alimentatia joaca rolul principal. Exercitiile nu fac mai mult de 20% din proces. Daca vrei niste exercitii eficiente pentru slabit lasa-mi mesaj in privat si te ajut cu drag.Parerea mea e ca pe aparatul asta banii sunt aruncati degeaba.De acea suma poti cumpara echipament sportiv care te va ajuta mult mai mult pe viitor.

1 răspuns:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Slăbești prin alimentație, nu prin aparate. Si, de-ar functiona asa cum mint Aia, nu s-ar mai duce nimeni la sala. Nu mai fii asa credula, nu asa functionam noi.