| Balcosmina55 a întrebat:

As putea da cateva kg jos daca as alerga zilnic+ mancate sanatoasa?

10 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Evident.

| ziftode a răspuns:

"NUUUUUU, DELOC"
asta e intrebare provocatoare sau doar incerci sa te bagi in zeama?!?
sau esti destul de "dus" sa nu iti dai seama cat de evident e raspunsul!

| IoanaRoman09 a răspuns:

Logic

| Paula2018 a răspuns:

Normal. Cam asta e ideal sa facem toți.

| Adi88 a răspuns:

100 % cu un regim de viata sanatos nu ai cum sa nu slabesti.

| Andrewe a răspuns:

Cred ca te-ai ingrasa mai tare?

| Anonimus19191 a răspuns:

1000%

| marinel123 a răspuns:

Nu si nu nu trebuie sa alergi zilnic cel mai importat mananca sanatos si calculat calculeaza kcaloriile carbohidratii grasimile etc incearca calisthenics exercitii cu greutatea corpului flotari genoflex abdomene tractiuni etc poti si alerga de 2 ori pe sapt e ok

| avioanpopa a răspuns:

Da, poți slabi. Trebuie sa te ți de acest program.
Daca nu respecți programul nu vei slabi.

| Feriha567 a răspuns:

Da ai putea, trebuie sa bei foarte multa apa. Sa dormi corespunzator.