| Sollz a întrebat:

As vrea o mica clasificare a urmatoarelor sporturi de contact. Muay Thai; Box; Karate; MMA; Judo si Lupte Greco-Romane. As vrea o clasificare in ordine care sunt mai dure si o clasificare care sunt mai bune, adica intr-o lupta care ar castiga. Va rog.

Răspuns Câştigător
| florynmondialul a răspuns:

Ca duritate : mma clar! dupa aceea ar veni luptele greco romane si box
iar ca eficienta in lupta inclin sa cred ca muay thai si k1 ar fi superioare!

1 răspuns:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Kick box, dar sporturile de contact nu le faci ca sa fii mare si tare pe strada