| dragonslep a întrebat:

As vrea sa fac un ciclu de durata mica cu steroizi injectabili. As vrea sa fie ceva mai slabut pentru a nu avea efecte adverse mari.

7 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Da? ok. sustanol 250 sau testo propinat/etanat 400 de 2 ori pe saptamana (luni si joi), decadurabolin injectabil la fel 250-500mg/7 zile, danabol 40mg/zi si winstrol la fel. 12 saptamani sa aiba efect, arzi peste 900 ron, mancarea trebuie sa o dublezi ca nutrienti, trebuie suplimente la greu sa suporte ciclul si hepatoprotectori sa nu iti sangereze de la atatea substante sintetice. durata mica nu exista. ciclurile sunt facute pe durate specifice. si pct cu hormon hgc, clomid si tamoxifen. daca il faci cum trebuie castigi 12 kg de muschi in 12 saptamani din care ramai cu 80% si efecte secundare minime. daca nu il faci cum trebuie risti 2 lemne la cap. bafta in a-ti sapa singur groapa

| Goldenboy97 a răspuns:

Injecteazati niste intelegenta.

| dragonslep explică (pentru Goldenboy97):

Injecteazati tu mai multa romana

| Diana1417 a răspuns:

Nu este indicat

| Valentin_Birleanu_1992 a răspuns:

Nu te sfatuiesc pentru ca o data ce nu te mai injectezi o sa dai inapoi si o sa iti atarne pielea

| Cosmin86 a răspuns (pentru Valentin_Birleanu_1992):

Pielea nu atarna de la asta, doar IDIOTII pot afirma asa ceva.

Problemele sunt cu totul altele.

Mai terminati cu tampenia asta cu pielea, pielea atarna doar de la GRASIME, atat, nu are treaba cu steroizii, muschii, etc.

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

Indirect are treaba cu stero. pompand muschii la un nivel anormal de mare pielea se intinde. cand te lasi si muschii intra in catabolism pielea isi revine intr-o mica-mare masura determinata de elasticitate. ce nu poate sa isi revina va ramane "atarnata". cam ca la grasii de slabesc prea brusc. corpul nu poate elastifica pielea in intregime. dovada? Arnold printre primii. varsta aduce imposibilitatea mentinerii volumului muscular. arata aiurea, piele lasata.