| BogdanXD9930 a întrebat:

As vrea sa gasesc un site sau o carte de preferat despre fitness, bodybuilding. Adica exercitii, suplimente bune de folosit, chestii inovative despre fitness etc... Ca un fel de ghid, dar pe durata mai lunga. Multumesc anticipat! Dau funda

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iti recomand cu mult drag pe http://www.youtube.com/user/Angelfitnesss/videos
cunoaste foarte multe si vorbeste in spirit stiintific si prin experienta lui si a altora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagă steroizi. Dorian Popa approves!

| BogdanXD9930 explică (pentru anonim_4396):

Daca el baga e problema lui

| marius9hdd a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu cu alimentatia, antrenamente si orice alte nelamuriri mai ai legate de fitness, pe gratis. ma gasesti la : hyphy.fitness23@gmail.com sau pe WhatsApp la : 0757537839