| GeneralR15 a întrebat:

As vrea sa ies la fotbal dar nu in pantaloni scurti, fiind frig.Am vazut la jucatorii de fotbal ca au un fel de "colanti" pe sub pantalonii scurti la antrenamente, e sunt de fapt? Nu arata ciudat daca iau pe sub short?

Răspuns Câştigător
| Gheorghe_Andrei_2001 a răspuns:

Asa ma duc si eu la football pe timpul asta de afara. Imi iau o pereche de pantaloni sport lungi de culoare inchisa sau niste colanti pe sub mine si un short si trag jambierii peste pantaloni. Si nu nu arata ciudat arata chiar bine plus ca e in joc si sanatatea ta. Bafta la football :*

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fix colanti sunt
te duci la fotbal sau la parada modei?

| Raul2802 a răspuns:

Acei colanti au rolul de ati mentine muschii calzi.