| alindager a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un skateboard oxelo din decathlon http://www.decathlon.ro/RO/skate-play5-army-149173970/ ce parere aveti apropo si sunt incepator.

Răspuns Câştigător
| Blackstar_6584 a răspuns:

Este o placa buna pentru incepatori big grin cred ca te vei descurca.Merita

4 răspunsuri:
| niNNu a răspuns:

Eu nu ma dau.Dar am multi priteni ce se dau si eu zic MAI BINE NU! Cumparati : Plan B, Element, Hardcore. etc

| cosmin0116 a răspuns:

Merita sa-ti cumperi placa pentru ca m-am dat pe placa prietenului mei care avea acelasi model si era oxelo si este ca un element. daca te-ai ma i dat pe plac o sa fie mai usor. funda?

| eububu a răspuns:

Sall! In primul rand as vrea sa-i spun ceva lui niNNu: NU iti mai da cu parerea daca ''nu te dai'' pe skate

Acum,referitor la intrebarea ta...O placa OXELO este o placa foarte buna si pentru incepatori,cat si pentru avansati, dar nu este indicat chiar sa te arunci de pe cladiri cu eawinkinglaughing
In concluzie, merita fiecare banut.winking (Apropo, eu iti spun asta pentru ca si eu am o placa identica).

| albertorap a răspuns:

Skateul e pentru incepatori(pentru. trikuri scheme) nu pot satil recomand incearca sa vezi tot pe decathlon si tot oxelo dar scrie pe ea hip-hop si este cu niste desene...