| AndreescuIoana1993 a întrebat:

As vrea sa imi fac corpul mai sexy, cum as putea face:
-Pieptul mai mare(ce creme, aparate sau exercitii pot sa imi dea un volum mai mare cam 80 C si care să dea rezultate?

-Ce exercitii pentru talie imi recomandati? Vreau una ca de viespe;

Ce exercitii pentru marirea FESELOR (fundului) recomandati?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baga dieta si slabeste daca vrei sa devi viespe, https://www.youtube.com/watch?v=H5ip7mhGdzI,cremele nu maresc pieptul nu da banii aiurea, vrei sanii mai mari? atunci fa un copil si vei avea sau silicon

| Justkpopergirl a răspuns:

Încearcă să mănânci sănătos și să faci sport cât mai des.
Nu începe cu diete "dure", încearcă să mănânci din toate, dar nu foarte mult. Mănâncă puțin dar des.