| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi fac un blog, vi se pare buna idea de ponturi pentru pariuri (meciurile de fotbal)?
Pentru ca ma pricep destul de bine la fotbal.
Va multumesc anticipat pentru raspuns.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pkr09 a răspuns:

Daca vrei sa fie ceva serios incearca sa iti faci un site (e mult mai serios), un blog nu e tocmai ce cauta pariorii. Daca vrei sa iti faci un site te pot ajutawinking

| anonim_4396 explică (pentru pkr09):

Da,dar domeniul pentru site costa, si un blog poate fi serios, daca te ocupi de el.

| pkr09 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu site-uri care iti ofera domeniu de la 3 euro pana la 50 si hostul pe luna e 2 $ si iti zic din propria experienta multi cand vad extensia. blogspot sau altele. nu stau prea mult pe acolo oricum bafta

| AntonikBostanik a răspuns:

Da, mie mi se pare buna ideea sa iti faci un astfel de blog. Eu mi-am facut un blog pe programul Blogger. Nu stiu daca se mai poate face un astfel de blog si pe alte site-uri. Eu cand mi-am facut blog nu mi-a luat nici un ban sau sa platesc ceva... NU! happy big grin