| RAY a întrebat:

As vrea sa îmi spuneți dacă cunoașteți fotbaliști, boxeri,atleți etc indiferent de sport dar au o înălțime mica de 1, 65?

24 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Unde am facut eu sport erau pitici la fel ca si mine de altfel care faceau sporturile astea.Si mai stiu persoane mici care fac sporturi

| Holiday a răspuns:

Majoritatea gimnastilor, majoritatea sportivilor de la categorii mici de greutate, acolo unde sporturile se practica pe categorii, carmacii de la canotaj 8+1, jockey-i...asta doar ce imi vine acum in minte.
Maradona are 1.65, Messi 1.70...

| RAY explică (pentru Holiday):

Înălțime 1,69 m, nu e inalt si e bun la fotbal domnul messi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu se compara cu Ronaldo totusi. Stiu, stiu nu ma puteam abtinehee hee

| RAY explică (pentru anonim_4396):

E eu vreau sa vad pitici ca mine care au reusit in viata atat, fiecare jucator e bun in felul lui, ronaldo e mai tanar

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

E pe dracu. E cu 2 ani mai mare ca Messi

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Dar pare mai in varsta messi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eh, aparentele inseala. La munca toti credeau ca am 26 27 de ani. Cand am iesit toti baietii la terasa saptamana trecuta si le/am zis ca am doar 23 au inceput sa faca misto de varsta mea, ai naibi ei laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Mie toti imi dau 17, 18 anii, daca ma barbaresc ma intreaba ai terminat liceu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

laughing. La mine ajuta ca sunt mai dezvoltat plus ca am si barba mai mereu.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu inca o astept vine mai greu, de la cati ani ai avut barba?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Am mai vorbit despre subiectul asta. Vezi aici https://www.tpu.ro/......-la-barba/

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da,scuze

| 1231242 a răspuns:

Manny pakayo, maywather.

| AndreiWeisz a răspuns:

Cam naspa sa ai 1, 65 ca barbat

| RAY explică (pentru AndreiWeisz):

Stiu asta, daca tu o spui ca mascul imagineazati ce spun fetele care cauta protectie

| AndreiWeisz a răspuns (pentru RAY):

Mai depinde acum si de ce fete iti plac. Mie imi plac tipele cat mai inalte, macar 1, 70 sa aiba. Daca le preferi pe cele minione, atunci esti ok, nu conteaza ca ai 165.

| RAY explică (pentru AndreiWeisz):

Alea mici cauta barbati inalti, azi am vazut una de 1, 50 langa unu de 1, 90 vb serios, iubirea nu are limite vorba aia

| AndreiWeisz a răspuns (pentru RAY):

Depinde si ce cauta el, nu doar ea la urma urmei laughing

| RAY explică (pentru AndreiWeisz):

Corect,atractia nu tine de noi e instanta, spontana

| Pitbullllll a răspuns:

Păi uite un exemplu din box Doroftei iar din kickboxing Ionuț Atodiresei in anumite sporturi nu conteaza inaltimea si performanta pe care o faci!

Răspuns utilizator avertizat
| Afagdsba a răspuns:

Un jucator mic de inaltime este Veratti =]]