| Eugeniusu a întrebat:

As vrea sa imi spuneti unele site-uri, canale yt, sau bloguri de unde sa pot invata cum sa dau cu pumnul, ce pozitie trebuie sa am, cum sa lovesc, unele miscari (gen box). Nu am sac de box, vreau sa fac acasa, sa repet manevrele. Orice credeti ca m-ar putea ajuta, va rog sa imi spuneti, multumesc mult!
Nu vreau sa imi spuneti "mergi la box", nu am timp pentru box.
Nu vreau raspunsuri gen: "cu bataia nu rezolvi nimic".

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te-a suparat un monitor si vrei sa il bati? Ca atat ai sa reusesti daca inveti sa dai cu pumnul citind bloguri.

| Lukas1994 a răspuns:

In loc sa inveti carte vrei sa inveti sa "dai cu pumnul" ...Vai de mortii generatiei asteia.V-ati dis pe **** toti.

| Eugeniusu explică (pentru Lukas1994):

Am invatat mai multa carte decat o sa inveti tu in toata viata ta. Lasand asta, care este problema cu generatia asta? Daca ti-as spune ca sunt de-o varsta cu tine, ce ai zice? Iti dai si tu cu parerea "ca romanul", dar n-ai habar despre ce-i vorba.