| simonaene a întrebat:

As vrea sa invat sa inot...din nou...am fost acum cativa ani la inot si nu mai tin minte cum calc apa si cum pot inota fara sa bag capul in apa. Daca m-ati putea ajuta as fi recunoscatoare. Va rog sa nu puneti raspunsuri la misto', chiar am nevoie de sfaturi.

Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Zi mai bine ca nu ai invatat nimic.Nu ai cum sa uiti asa ceva. Uita-te si tu aici.Sunt mai multe. Daca vrei sa cauti, gasesti.

Sursa:https://www.youtube.com/watch?v=_U5MYINUNrQ

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu ce sa te ajutam? Ia niste cursuri de inot si gata

Elianna
| Elianna a răspuns:

O data ce ai invatat sa inoti, nu mai uiti niciodata. Este ca si mersul pe bicicleta, nu-l mai uiti!