| alexandracosmin a întrebat:

As vrea sa ma apuc sa fac sala.As vrea sa slabeac in special la coapse si solduri? Ce aparate mar ajuta cel mai mult? Si voi putea slabi sau o sa creac in masa musculara si o sa mi se mareasca coapsele?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1dieta bogata in proteine, muschi se fac prin culturism, cardio topeste grasimile nu creaza muschi, foloseste aparatele pentru tot corpul, asa in fiecare zi

| Cts_Florin_1990 a răspuns:

Trebuie sa te apuci de fitnes. Ca si aparate, o sa te ajute antrenorul de la sala.De asta este platit, sa te indrume.