| Kenvelo123 a întrebat:

As vrea sa stiu daca ati luat creatina( respectiv creapure ) cu dextroza si ce rezultate ati avut, precizati si timpul in care ati consumat creatina.

Răspuns Câştigător
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Creatina creste retentia de apa din muschi si inplicit iti creste forta si rezistenta. E o substanta care se gaseste in mod natural in organism, si o gasesti si in alimente precum pestele. daca nu mai nici un fel de creatina supliment, pierzi toata masa musculara e doar un mit,

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

4 luni, m-am facut cat malul, si dupa o luna m-am dezumflat.nu am mai facut antrenament, si nu am mai luat.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru express11):

Imi vine sa te cred, dar am o retinere

| Kenvelo123 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Imi poti da tu mai multe detalii despre creatina? :d

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Kenvelo123):

Creatina creste retentia de apa din muschi si inplicit iti creste forta si rezistenta. E o substanta care se gaseste in mod natural in organism, si o gasesti si in alimente precum pestele. daca nu mai nici un fel de creatina supliment, pierzi toata masa musculara e doar un mit,