| Cadillac a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce credeti despre acest produs http://www.megaproteine.ro/......73ml/.Cand spun ce credeti ma refer daca este bun daca nu este bun si de ce, efecte negative daca are... Vreau raspunsuri de la oameni experimentati nu de la toti putanii care se cred culturisti!

3 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Eu iti recomand sa nu dai comenzi de pe megaproteine... cele mai mari preturi. la comenzi de 400 plateam in plus 50-60

| Cosmin86 a răspuns:

Produsul e bun, doar e dymatize. Ce efect negativ sa aiba carnitina? E cel mai sigur supliment pentru slabit.

| cristi1505 a răspuns:

Este foarte bun! Poti sa iei l-carnitina acea fara probleme deoarece vei avea rezultate. Evident cu o dieta adecvata si antrenament(cardio in special).Nu are ce efecte secundare sa aiba!